Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,656 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. i Gabigol: “Oferta e Interit eshte oferta e trete zyrtare per lojtarin. Do te vendosim te ardhmen kur te…”

Agj. i Gabigol: “Oferta e Interit eshte oferta e trete zyrtare per lojtarin. Do te vendosim te ardhmen kur te…”
Bujar Berishaj

Inter ka bere nje oferte zyrtare prej 25 milione euro per Gabigol.

Kete sqaron agjencia e shtypit Lance! qe tregon edhe dokumentin qe zikalterit i kane derguar Santosit. Nderkohe, pikerisht Lance! ka intervistuar agjentin e lojtarit, Wagner Ribeiro, qe ka deklaruar:

“Ne duam ta leme ate te qete. Kur te perfundoj Olimpiada, nese nuk gaboj me 20 gusht, dhe shpresojme per medaljen e arte, do te ulemi dhe do te zgjedhim te ardhmen e tij. Ajo e Interit eshte oferta e trete zyrtare qe Santos ben per Gabigol. Jemi te qete. Kur te perfundoj Olimpiada do te ulemi une, Gabigol dhe familja e tij dhe do te vendosim te ardhmen e tij”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.