Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,426 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Santon rikthehet ne Milano, deshtojne vizitat mjekesore edhe me West Ham. Tani…

Santon rikthehet ne Milano, deshtojne vizitat mjekesore edhe me West Ham. Tani…
Inter Club Staff

Mbasditen e djeshme ne Angli ka ardhur nje lajm shume i keq per Interin. 

Davide Santon nuk ka kaluar pjesen e dyte te vizitave mjekesore me West Ham dhe keshtu ka deshtuar kalimi i tij tek skuadra e Hammers. Pak a shume e njejta gje qe ndodhi dite me pare me Napolin, duke pare se kalimi i tij i pare tek Sunderland deshtoi per ceshtje rroge, jo vizitash mjekesore. Interi kishte gjetur nje marreveshje me West Ham per nje huazim prej 550 mije eurosh dhe te drejte blerje per 6 milione euro. Tani Santon do te rikthehet ne Milano, perjashto ndonje te parpritur, veshtire se do te largohet nga Interi pas dy transferime te deshtuara per shkak te vizitave mjekesore.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.