Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,012 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agj. Julio Cesar: “Jo tek Napoli, ja pse. E ardhmja…”

Agj. Julio Cesar: “Jo tek Napoli, ja pse. E ardhmja…”
Xhorxh Gellci

Tratativa per kalimin e Julio Cesar tek Napoli duket sikur ka deshtuar perfundimisht. Agjenti i ish portierit brazilian te Interit, Josias Cardoso, ka treguar disaa prapaskena mbi refuzimin qe klienti i tij i ka bere Napolit dhe gjithashtu ka folur per te ardhmen: “Ne Itali, kohet e fundit kam folur vetem me Napolin. Presidenti e deshironte, por nuk donte te mbulonte gjithe pagen aktuale te Julio. Eshte nje nga portieret me te mire ne bote dhe pas Kupes te Konfederatave dhe kampionatit te mire qe ka zhvilluar me QPR, ka treguar se kishte deshire te kthehej ne Itali, duke mos kerkuar asgje me shume sesa ajo qe eshte normale, rrogen e tij aktuale. Ka akoma shpresa ta shohim ne Itali? Nese nuk ka kontakte zyrtare me nje klub, une nuk mund te them qe ka shpresa, dhe kohet e fundit nuk kam patur kontakte as me Milanin as me Romen. Ndersa Arsenal ngelet nje piste konkrete.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.