Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

576 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Agjenti i Vidic: “E ardhmja? Se shpejti nje komunikate”

Agjenti i Vidic: “E ardhmja? Se shpejti nje komunikate”
Ardi Deda

Interi ne sezonin e ardhshem duhet te kete ne rradhet e tij Nemanja Vidic: mbrojtesi serb, ne largim nga Manchester Unitet, sipas shume zerave duhet te kete lidhur tashme marreveshjen me klubin zikalter. Perballe ketyre zerave, ndrkohe, agjenti i tij Silvano Martina nuke leviz dhe jep nje njoftim te rendesishem: “Vidic i destinuar tek Interi? Mund tju them qe se shpejti do te kete nje komunikate e cila do te sqaroje te ardhmen e lojtarit”, ka thene Martina per calciomercato.it.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags