Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

257 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Argjentina, Campagnario i vetmi titullar zikalter.

Argjentina, Campagnario i vetmi titullar zikalter.
Ardis
  • On 04/09/2013, 16:28

Alvarez dhe Palacio kunder Paraguajit duhet te qendrojne ne pankine.

Nisja shume e mire e sezonit me Interit, nuk ka kaluar pa u vezhguar nga syte e trajnerit te Argjentines, Alejandro Sabella, i cili per ndeshjen kunder Paraguajit te premten mendon ti besoje celesat e mbrojtjes Hugo Armando Campagnaros, i cili do te shoqerohet nga Fabricio Coloccini, qe zevendeson Ezequiel Garay dhe Federico Fernandez. Ne 11 qe ka ne mendje Sabella, per momentin, nuk ka hapesire as per Ricky Alvarez dhe as per Rodrigo Palacio.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.