Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,823 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ausilio garanton: “Kemi pikasur tashme disa perforcime”

Ausilio garanton: “Kemi pikasur tashme disa perforcime”
Bujar Berishaj

Piero Ausilio gjate intervistes per Radio Uno Rai ka theksuar rendesine qe te provohet akoma vendi i trete per kete sezon, por ka garantuar edhe per perforcimin e skuadres qe do te bazohet ne nje mix mes lojtarve aktual dhe transferimeve te reja.

Keshtu drejtori sportiv ka theksuar: “Do te kerkojme te perforcohemi akoma, permes lojtarve qe i kemi dhe me ndonje element qe tashme kemi pikasur, ne menyre qe te kthehemi shpejt ne Champions”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.