Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 11, 2020

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Bergomi shpreh keqardhje: “Eriksen? Nuk doja te kisha te drejte, por me sa po shohim…”

10/07/2020, 10:55 |

I pyetur ne studiot e Sky Sport, Beppe Bergomi ka komentuar keshtu perjashtimin e Christian Eriksen nga ndeshja me Hellas Verona.

Ai ka komentuar edhe futjen e tij vetem 4 minuta nga fundi i lojes ku u zevendesua me Broja … Read More

Marotta: “Une do te largohem nga Interi? Ja si qendron e verteta. Per Kumbullen me vjen keq qe ka zgjedhur Shqiperine.”

10/07/2020, 10:50 |

Diten e djeshme, pak perpara ndeshjes ndaj Verones, ka folur edhe administratori i deleguar i Interit, Beppe Marotta.

Temat kane qene te rendesishme, sepse ai ka folur per te ardhmen e tij dhe per Christian Eriksen, por edhe per gjendjen … Read More

Candreva sulmon Spallettin: “Te vjen keq te shohim te humbasim pike keshtu. Viti i kaluar? Spalletti nuk kishte…”

10/07/2020, 10:43 |

Antonio Candreva ka folur per mikrofonat e Sky Sport pas barazimit me Hellas Verona ku eshte shprehur teper i trishtuar.

“Perse nuk e mbajme dot nje rezultat qe arrijme? Kjo eshte nje pyetje me vend, eshte nje pse e madhe … Read More

Corriere ndez alarmin: “Tek Interi ka lojtare qe kane dale kunder Contes: nuk i kane pelqyer aspak fjalet e tij pas ndeshjes me Bolognen.”

10/07/2020, 10:21 |

Corriere dello Sport ne numrin e saj te perditshem eshte ndalur ne vecanti tek paraqitja e Interit kunder Verones.

Sipas tyre, ne skuadren zikalter ka disa lojtare qe kane dale kunder tranjerit per sa i perket ulerimave te tij pas … Read More

Conte nuk permbahet: “Ju nuk shikoni aspektet pozitive te ketij Interi. Flisni per 20 pike te humbura, por nuk llogarisni…”

10/07/2020, 0:35 |

Pas perfundimit te Hellas Verona-Inter, Antonio Conte ka folur per mikrofonat e Sky Sport duke komentuar keshtu ndeshjen.

“Nga ana e impenjimit, nga deshira, vullneti, nuk kam asgje cfare ti them djemve te mi. Kemi luajtur kunder nje skuadre qe … Read More

NOTAT – Inter sot per sot eshte vetem Lukaku. Skriniar nje tmerr i vertete. Conte nuk po njihet me!

10/07/2020, 0:19 |

Inter del nga transferta e Verones vetme me nje pike ne nje ndeshje ku fare mire mund ta kishte mbyllur me fitore nese do ishte treguar me e kujdesshme.

Nderkohe, keto jane notat e ndeshjes:

HANDANOVIC 5 – Peson gol te … Read More

Inter, deshton edhe nje blerje tjeter: “Ka qene Antonio Conte ai qe ka refuzuar blerjen e sulmuesit argjentinas.”

09/07/2020, 17:48 |

Eshte folur disa here ne te kaluaren por me sa duket nuk do te behet gje per Adolfo Gaich.

Lojtari argjentinas eshte permendur disa here nga media te ndryshme me nje kalim te mundshem ne Milano tek Interi, por me … Read More

Ne Spanje ngrene akuza te renda: “Marotta na ka genjyer te gjitheve. Nuk eshte e vertete se klauzola e Lautaros…”

09/07/2020, 17:35 |

Nuk eshte aspak nje periudhe e lehte per Lautaro Martinez: sulmuesi argjentinas ka shenuar vetem nje gol qe kur kampionati ka rifilluar, duke ofruar shpesh here paraqitje shume te dobta. 

Gjithcka ka kulmuar me penalltine e humbur ndaj Bolognas por … Read More

Matias Vecino ka marre nga Beppe Marotta nje lajm te keq per sezonin e ri: kartoni i tij i eshte ofruar skuadres te Lazios!

09/07/2020, 17:21 |

E ardhmja e Matias Vecino mund te jete shume larg Interit dhe sezonin e ardhshem ai mund te mos veshe fanellen zikalter.

Mesfushori duket larg projektit te Contes dhe ne merkaton e ardhshme mund te largohet keshtu nga Milano.

Everton … Read More

Interi zgjedh perfundimisht lojtarin e krahut te majte? Biasin zbulon: “Eshte gati oferta e pare. Per Alaba nuk ka asgje.”

09/07/2020, 17:13 |

Interi sot ka nje prioritet shume te rendesishem: te perforcoje skuadren e saj per sezonin e ri qe pritet te filloje shume shpejt.

Edhe pse ky sezon ende nuk e ka dhene verdiktin e tij, zikalterit po mendojne qe tani … Read More

Corriere ndez alarmin: “Inter, do kemi ndryshime te medha: ne rrezik tre lojtare te paprekshem te Contes?”

09/07/2020, 17:07 |

Nje revolucion qe mund te shkoje pertej asaj qe mund te imagjinohet. 

Corriere della Sera ve ne listen e lojtareve qe mund te largohen lojtare qe ne te kaluaren nuk jane cituar kurre si te shitshem.

Jo vetem Lautaro Martinez, … Read More

Marca – Ja taktika e perdorur nga Interi dhe Marotta per te mos humbur Lautaro Martinez: tani e ka radhen rinovimi!

09/07/2020, 12:23 |

Ja qe ndodhi: ka skaduar klauzola e largimit ne kontraten e Lautaro Martinez, sulmuesit te Interit.

Ne Argjentine flitet edhe nga Marca (edicioni argjentinas) qe nenvizon se si Interi deshiron te ndaloje argjentinasin te largohet nga Interi.

Per kete, Marca … Read More

Flet gazetari i njohur i BILD ne Gjermani: “Konfirmoj gjithcka, Interi eshte e interesuar per Alaba. Lojtari nderkohe…”

09/07/2020, 12:16 |

Me sa duket ka nje aks te nxehte ndermjet Milanos dhe Mynihut. Kjo sepse zerat per Alaba-Inter ne ditet e fundit jane shtuar shume.

Nga njera ane ka disa gazetare ne itali qe mbeshtesin kete operacion, por ne Gjermani me … Read More

Sot ndaj Verones nje lojtar do te kete shansin e madh: “Conte i ka thene se ai po luan te ardhmen e tij.”

09/07/2020, 11:52 |

Per here te trete ne kampionat ne kete 2020, Alexis Sanchez dhe Romelu Lukaku jane gati qe te ndajne sulmin e Interit bashke.

Belgu dhe kiliani do te jene titullare nga minuta e pare ndaj Verones ne ndeshjen ne Bentegodi … Read More