Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 10, 2019

Scroll to top

Top

About Inter Club Staff

Inter Club Staff

Inter Club Staff

« L'Inter e' una difficile storia d'amore, non un prodotto di serie. »

Kontakt

Emer Mbiemer (i detyruar):

Email (i detyruar):

Subjekti

Mesazhi juaj (i detyruar):

Ju lutem vendoseni cfare shikoni ketu ne fushen e meposhtmeTo use CAPTCHA, you need Really Simple CAPTCHA plugin installed.


Posts By Inter Club Staff

Inter, kush do te luaje ne vendin e Sensit kunder Sassuolos? Conte ka nje favorit ne mendjen e tij!

10/10/2019, 12:20 |

Ndeshja me Juventusin tashme eshte prapa shpine, e kane radhen kombetaret dhe me pas rinis perseri rrugetimi i Interit.

Ne prag te turnit te radhes se kampionatit kunder Sassuolos, Antonio Conte do te duhet te beje llogarite edhe me mungesen … Read More

Shume kritika per Godin-De Vrij-Skriniar: por ka nje te vertete qe askush nuk e thote

10/10/2019, 12:12 |

Golat e pesuar kunder Juventusit kane bere qe te shperthejne kritikat per treshen e mbrojtjes se Interit. 

Jane rikthyer menjehere keshtu zerat per veshtiresite e supozuara te Godin, De Vrij dhe Skriniar ne mbrojtjen me tre.

Por Corriere dello Sport … Read More

Gabigol, tashme jemi ne fund te historise: dje ka pasur nje takim ne seline e Interit, ja shifrat dhe skenari

10/10/2019, 12:00 |

Ne Itali ai nuk beri aspak shkendija, por rendimenti i Gabigol ne Brazil ka qene nje histori komplet ndryshe. 

Ne sezonin e fundit me Flamengon ne 18 ndeshje ai ka shenuar 18 gola dhe ka bere edhe 4 assist.

Klubi … Read More

Ne France – A do te blihet Icardi nga PSG ne fund te sezonit? Ne kete moment ka vetem dicka te sigurt

10/10/2019, 11:49 |

Ne France po flitet qe tani per te ardhmen e Mauro Icardit qe kete vere kaloi nga Interi tek Paris Saint Germain. 

E ardhmja e argjentinasit eshte pothuajse objekt lajmesh cdo dite sepse ai eshte ne huazim me te drejte … Read More

Capello i ashper: “Conte e ekzagjeroi shume me fjalet e tij. Te gjithe e dime qe edhe Interi eshte nje gratacele goxha e larte.”

10/10/2019, 10:57 |

Ne nje interviste te gjate te Fabio Capellos per Corriere dello Sport, ai ka folur per Serie A dhe normalisht edhe per Interin. 

Ai ka prekur temat me te nxehta duke folur keshtu per gjendjen e Romes, Juventusit, Milanit por … Read More

Inter, shume afer goditja Rakitic: kane filluar kontaktet me agjentin, ja detajet!

10/10/2019, 10:05 |

Jemi vetem ne muajin tetor, por per merkaton e dimrit mediat italiane po flasin qe tani. 

Me sa duket ka nje okazion ne merkato qe Antonio Conte dhe Interi nuk deshirojne qe ta lene te ike nga duart.

Behet fjale … Read More

Inter, bombe nga Gazzetta: “Marotta, sulm te dyfishte: per janarin ka emra te pabesueshem ne mesfushe.”

09/10/2019, 20:43 |

Antonio Conte deshiron qe ta provoje me te gjitha menyrat qe te qendroje si rivali kryesor i Juventusit deri ne fund te ketij kampionati. 

Por per ta bere kete, ka nevoje absolutisht per perforcime te rendesishme ne skuader.

Ja pse … Read More

l’Equipe zbulon: “Esposito eshte nje lojtar i destinuar per tu bere i madh. Ne muajin maj super oferte nga PSG.”

09/10/2019, 16:19 |

“Shpresa me e madhe e te gjithe futbollit italian”. 

Keshtu e nis shkrimin e saj per Salvatore Esposito gazeta shume e mirenjohur franceze, L’Eqipue.

Ajo e ka futur lojtarin ne klasifikimin prestigjoz “enfants prodiges” ku L’Equipe prezanton talentet me premtues … Read More

Inter, plot 16 lojtare te grumbulluar me Kombetaret: ja emrat dhe ndeshjet perkatese

09/10/2019, 15:03 |

MILANO – Jane 16 lojtaret e grumbulluar nga kombetaret respektive per datat 9 deri ne 16 tetor. 

Ja emrat e tyre ne detaje dhe datat e ndeshjeve qe ato do te luajne.

Lautaro Martinez: Gjermani-Argjentine (Miqesore, 09/10) e Argjentine-Ekuador (Miqesore, 13/10)

Read More

Pioli ‘i detyruar’ mohon te kete qene tifoz i Interit: “Une gjykohem per ate qe do te bej, jo per te kaluaren kur kisha baluke.”

09/10/2019, 14:17 |

Stefano Pioli eshte prezantuar pak me pare si tranjeri me i ri i skuadres se Milanit, kundershtareve historik te Interit ne qytetin e Milanos. 

Ish-tekniku zikalter gjate konferences per shtyp ka folur perkrah drejtuesve me te rendesishem te Milanit: Gazidis, … Read More

Inter, cfare te ardhme e pret Ivan Perisic? Bild frikeson zikalterit: “Javen e kaluar, Bayern Munich ka takuar agjentin e Sane.”

09/10/2019, 11:25 |

Cfare te ardhme e pret Ivan Perisic sezonin e ardhshem? 

Sulmuesi kroat i klasit 1989 eshte ne huazim nga Interi te Bayern Munich deri ne fund te qershorit kur bavarezet mund te vendosin nese duhet ta blejne duke i dhene … Read More

Spalletti, zbulohet mesazhi qe i ka derguar Zhang: “Ne nuk jemi budallenj eh.”

09/10/2019, 10:58 |

Luciano Spalletti i ka luajtur te gjitha kartat qe kishte ne dore. 

Kete gje e shkruan Corriere dello Sport e cila thote se “ai ne fillim kishte dyshime por me pas mendoi qe mbase nuk do te ishte nje ide … Read More

Sensi, Conte eshte qetesuar dhe mund te buzeqeshe me ne fund: ja lajmi i mire qe mori dje

09/10/2019, 9:52 |

“Nje zgjatje ne muskulin e kofshes se djathte”, kjo ka qene pergjigja e kontrolleve mjekesore qe i jane bere Stefano Sensi diten e djeshme. 

Dhe keshtu, ne ambjentin Inter ka nje qetesi dhe nje frymemarrje lehtesimi pas lajmit te mire … Read More

Spalletti shume i nevrikosur me Interin: ja tre akuzat. Conte, Carrasco dhe Icardi jane pikat e nxehta!

08/10/2019, 17:30 |

Raporti ndermjet Luciano Spallettit dhe Interit tashme duket totalisht i kompromentuar. 

Tekniku zikalter, per te firmosur me Milanin dhe qe te shkonte tek rivalet e perjetshem te Interit deshironte te paguhej 5 milione euro nga Interi per dy vitet kontrate … Read More