Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,032 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Banega zyrtarizon kalimin tek Inter: “Mundesi e shkelqyer, mungon vetem komunikata. Me Zanettin…”

Banega zyrtarizon kalimin tek Inter: “Mundesi e shkelqyer, mungon vetem komunikata. Me Zanettin…”
  • On 06/06/2016, 11:29

“Nuk mund te humbja nje mundesi si kjo”. Keto jane fjalet e Ever Banega per mikrofonat e AS nga grumbullimi me kombetaren rreth kalimit tek Inter. “Kam folur me te gjithe drejtueset zikalter, kemi akord me fjal e per klubin eshte zyrtare. Me Zanettin kemi shkembyer shume mesazhe, me ka bere komplimenta dhe me ka uruar per kete transferim. Do te flasim per ate qe do ndodhe pas Kupes”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.