Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,383 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Bastianelli: “Andreolli? Pelqehet ne Serie A. Crisetig? E ardhmja e tij eshte tashme e shkruar: 2 opsione”

Bastianelli: “Andreolli? Pelqehet ne Serie A. Crisetig? E ardhmja e tij eshte tashme e shkruar: 2 opsione”
Bujar Berishaj

Patrick Bastianelli, agjent i Marco Andreolli dhe Lorenzo Crisetig, ka bere nje permbledhje mbi situaten e klienteve te tij per Gazzetta TV:

“Andreolli? Po bene shume mire dhe meriton te luaj me vazhdimesi me te madhe si titullar. I intereson Lazios dhe Fiorentinas. Cristeig? Cagliari e ka marr ne huazim nga Inter me nje huazim dy vjecar. Nese sardenjasit mbijetojne ne Serie A, Lorenzo do te vazhdonte aventuren e tij ne Sardenje. Perndryshe eshte gati per tu kthyer ne zikalter per te luajtur shanset e tij ne ekipin e Mancinit. Zikalterit po e percjellin me kujdes procesin e tij te rritjes.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.