Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

andreolli

Drejt Bolognas – Pioli pa Kondo dhe Icardi, por gjen Ivan dhe Ever. Ne dyshim Brozo: ne rrezik Roma!

15/02/2017, 10:59 |

Ne Bologna do te mungojne me siguri lojtaret e skualifikuar Kondogbia dhe Icardi: francezi do te mungoje nje ndeshje per shkak kartonash ndersa argjentinasit i ka ngelur edhe nje ndeshje per te shlyer nga denimi i post-Juventus.

Ranocchia pelqehet ne Angli dhe Andreolli do te rinovoje. Mbrojtja zikalter…

09/01/2017, 11:13 |

Interi keto dite merkatoje eshte shume e levizshme dhe e ka mare shume seriozisht punen e shitjeve, te kerkuar me ngulm edhe nga Pioli i cili ka thene se nuk mund te punoje me 29 lojtare dhe deshiron … Read More

Gazzetta – Shitjet: Ja pese lojtaret qe do te largohen nga Interi kete merkato dimri!

06/01/2017, 12:24 |

Jovetic tashme eshte me nje kembe jashte Interit nderse Gnoukouri ka ende dyshime per Crotonen, por jo vetem kaq: jane shume lojtare zikalter gati per tu nisur e pothuajse te gjithe ne mbrojtje. 

Kete gje e … Read More

Agj. i Andreolli: “Mungon shume pak qe te rikthehet. Interi beson te ai dhe…”

05/09/2016, 15:57 |

Pas lendimit te rende gjate sezonit te kaluar kur luante ne huazim te Sevilla, Marco Andreolli eshte afer rikthimit ne fushe. Konfirmimi vjen drejtperdrejt nga agjenti i tij, Patrick Bastianelli qe per mikrofonat e calciomercato.com shpjegon:

“Munbon me te … Read More

Inter i vendosur t’a rrembej Dybalan nga Juventus. Revolucion ne mbrojtje: Zukanovic eshte i bllokuar, kerkohet Masuaku…

30/04/2015, 20:23 |

Duke folur gjate ‘CalcioMarket’, program i dedikuar per merkaton ne valet e Gazzetta TV, Carlo Laudisa ka bere permbledhjen e merkatos se Inter, duke u fokusuar ne hyrje dhe dalje. Ja te rejat e fundit:

KAPITULLI … Read More

TS – Mbrojtja, afrimet dhe lamtumirat: emrat e revolucionit.

26/03/2015, 12:02 |

Mbrojtja, do të ketë revolucion! Nuk ka dyshime për Tuttosport, do të ketë ndryshime të mëdha nga Mancini në repartin i cili ka mbetur prapa, i cili përfundoi shpesh në tavolinën e fajtorit këtë sezon. “Tashmë vec është transferuar … Read More

Bastianelli: “Andreolli? Pelqehet ne Serie A. Crisetig? E ardhmja e tij eshte tashme e shkruar: 2 opsione”

17/03/2015, 22:29 |

Patrick Bastianelli, agjent i Marco Andreolli dhe Lorenzo Crisetig, ka bere nje permbledhje mbi situaten e klienteve te tij per Gazzetta TV:

“Andreolli? Po bene shume mire dhe meriton te luaj me vazhdimesi me te madhe … Read More

Icardi teresisht i rekuperuar, D’Ambrosio dhe Andreolli jo: Jashte ne EuropaLeague. Felipe…

17/02/2015, 18:41 |

Mauro Icardi sot ka zhviluar te gjiteh stervitjen me shoket e skaudres e do te jete rregullisht ne avionin qe do te coje Interin nga Milano ne Glasgow.

Nuk do te jene nderkohe D’Ambrosio dhe Andreolli, … Read More

Sky – Te Dielen rikthehen dy lojtare ne urdhrat e Mancinit: Me ne fund lajme te mira!

09/02/2015, 21:59 |

Etapa e rradhes eshte Bergamo dhe Interi do te shkoje me 3 pike me shume ne klasifikim, me ato te fituara ndaj Palaermos dhe mesa duket edhe emergjenca ne mbrojtje po zhduket.

Campagnaro dje ka luajtur … Read More

Sky – Inter, muaj shume intensiv me lojtaret e numeruar. Duhet te kuptohet nese…

26/01/2015, 16:28 |

Sic tregon Andrea Paventi per Sky Sport nga Appiano Gentile, mund te kete ndryshime te medha ne strategjine e merkatos per Interin.

Duhet kuptuar nese do te blihet qe tani Murillo apo jo, duke pare demtimet … Read More

Inter-Cagliari, te rejat e fundit nga formacioni sipas SkySport! Luan Andreolli sepse…

28/09/2014, 12:57 |

Shans titullari per Marco Andreollin. Mbrojtesi Italian do te mare vendin e kapiten Ranocchias dhe do te luaje perkrah Vidic dhe Juan Jesus ne mbrojtje. Rikthehet titullar edhe Hernanes qe ne mesfushe do te luaje sebashku me Medel … Read More

Inter-Sassuolo: eshte Palacio me Icardin. Yuto ne te djathte…

12/09/2014, 23:08 |

Nga redaksia e Sky Sport24 vijne te rejat e fundit sa i perket formacionit qe do te perballet me Sassuolon ne San Siro per ndeshjen e dyte te kampionatit e programuar qe te luhet te dilene ne oren … Read More

Andreolli: “Lamtumira? Ja kush me ka bindur te qendroj”

11/09/2014, 21:44 |

I intervistuar ekskluzivisht nga Sky Sport, mbrojtesi i Interit, Marco Andreolli, ka folur per ndeshjen e ardhshme kunder Sassuolos se Zaza, duke zbuluar se kush ka qene arkitekti i qendrimit te tij ne Milano, pavaresisht kohes se tij … Read More

Gazzetta – Inter, ne kete sezon jane tre te padukshem

17/04/2014, 15:25 |

Nje raport nga Gazzetta dello Sport per desaparecidos (te humburit, te zhdukurit) e Serie A 2013-2014. Tre lojtare qe jane zhdukur nga radaret jane edhe zikalter. “Midis shume lojtareve ne Serie A Interi ka tre lojtare te padukshem. McDonald Mariga eshte ne … Read More