Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,612 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Sky – Te Dielen rikthehen dy lojtare ne urdhrat e Mancinit: Me ne fund lajme te mira!

Sky – Te Dielen rikthehen dy lojtare ne urdhrat e Mancinit: Me ne fund lajme te mira!
Inter Club Staff

Etapa e rradhes eshte Bergamo dhe Interi do te shkoje me 3 pike me shume ne klasifikim, me ato te fituara ndaj Palaermos dhe mesa duket edhe emergjenca ne mbrojtje po zhduket.

Campagnaro dje ka luajtur nje copez ndeshjeje, vinte nga nje demtim dhe duket se eshte rekuperuar. Vidic mbeti jashte te grumbulluarve per shkak te lombalgjise, por duhet te rikthehet ne dispozicion. Nagatomo do te vleresohet ne ditet ne vazhdim, dje ai doli jashte per nje problem moskular e nuk dukej shume mire. Nderkohe te dielen, shpjegoje tek Sky, duhet te rikthehet D’Ambrossio dhe Andreolli – te dy lojtaret e pane dje ndeshjen ne tribune – e do te rikthehen nga nje demtim i shkalles se pare ne muskulin e kofshes se kembes se majte.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.