Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

327 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Borja Valero: “Pergjigjje e rendesishme pas Juves. Tani t’i fitojme te gjitha, pastaj…”

Borja Valero: “Pergjigjje e rendesishme pas Juves. Tani t’i fitojme te gjitha, pastaj…”
Bujar Berishaj

Duke folur per Sky Sport menjehere pas perfundimit te Udinese-Inter, Borja Valero eshte shprehur keshtu per ndeshjen ne te cilen edhe ka shenuar golin e dyte me Interin.

“Duhet te ishim te perqendruar dhe te jepnim nje pergjigjje te rendesishme dhe e kemi bere”, e ka nisur ai intervisten.

“Kemi pasur raste, edhe Handanovic ka qene i rendesishem ne disa momente. Duam t’i fitojme te gjitha deri ne fund, eshte e vetmja menyre per te provuar te arrijme objektivin tone”.

Ne fund ai ka folur per garen per te shkuar ne Champions: “Nuk varet vetem nga ne, por do te provojme”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.