Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

370 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Udinese-Inter, formacioni i mundshem: Borja dhe Brozo ne mes, Santon-Dalbert…

Udinese-Inter, formacioni i mundshem: Borja dhe Brozo ne mes, Santon-Dalbert…
Bujar Berishaj

Nje fitore ne Udine per te lene pas shpine humbjen e pamerituar ne minutat e fundit kunder Juventus.

Inter ka vetem nje rezultat ne kete ndeshje, Spalletti e di dhe ne keto dite ka punuar shume me lojtaret.

Objektivi Champions League nuk eshte venitur akoma, por duhet fitorja kunder friulianeve. Trajneri zikalter duhet t’ia dal pa te skualifikuarit D’Ambrosio dhe Vecino. Per krahun e majte jane ne balotazh Santon e Dalbert me te parin favorit.

Ne mesfushe zgjedhje te obliguara per Spallettin me Borja Valero qe do te luaj perkrah Brozovic para mbrojtjes.

Ne sulm po shkohet drejt konfirmimit te Rafinhas pas shpines se Icardit, me Perisic dhe Candreva ne krahe. Ja formacioni i mundshem:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.