Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

480 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, neser do te prezantohet zyrtarisht Ruben Botta!

Inter, neser do te prezantohet zyrtarisht Ruben Botta!
Inter Club Staff

Dje luajti pak minuta, por me shume se zakonisht. Gjithsesi, ai ne ato pak minuta qe luan, luan me shpirt dhe tregon talentin e tij. Kjo u pa dje, por eshte pare dhe sa here ka luajtur. Ruben Botta eshte i ri, dhe mund ta tregoje me te vertete vleren e tij ne kete kampionat, dhe po punon cdo dite per te zene vend ne formacion.

Interi neser do te prezantoje ate zyrtarisht perpara mediave ne Qendren Sportive Angelo Moratti ne Appiano Gentile ne oren 13:00. Natyrisht, prezantimin e tij ne shqip do mund ta lexoni neser ketu tek inter.al.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags