Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

813 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Brozovic sherr me fotografin ne aeroport: “Me bej edhe nje foto tjeter dhe ta…”

Brozovic sherr me fotografin ne aeroport: “Me bej edhe nje foto tjeter dhe ta…”
Inter Club Staff

Marcelo Brozovic ka shkelqyer ne ndeshjen e djeshme ndaj Sampdorias ku Interi fitoi ne fushen e veshtire te Genovas 0-5. 

Kjo nuk ishte ndeshja e vetme ku kroati ka shkelqyer, sepse edhe ndaj Napolit ai ka qene nje nga me te miret ne fushe duke vrapuar per 90 minuta e duke luftuar per cdo top.

Brozovic duket qe me ne fund ka rilindur me bluzen zikalter, por temperamenti i tij mbetet i veshtire.

Sipas asaj qe shkruhet sot ne Kroaci, ka pasur goxha tension ne aeroportin e Zagrebit per Epic Brozo perpara nisjes per ne Miami.

Mesfushori i Interit ka bere nje “sherr” te vogel me nje fotoreporter (fotograf) perpara imbarkimit ne avion.

Gjithcka ndodhi ne oren pese te mengjesit, kur pak se perpara kombetarja e Zlatko Dalic te nisej per ne USA ku do te luaje dy miqesore ndaj Peruse dhe Meksikes.

“Me bej edhe nje foto tjeter dhe do te hedh poshte nga shakallet”, i ka uleritur Brozo i nevrikosur fotografit qe po i bente foto.

Nderkohe, keto fjale te Brozos menjehere i ka justifikuar tranjeri Dalic, qe ka dashur ti hedhe uje, zjarrit: “Te gjithe jemi pak nervoz ne mengjes…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.