Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

667 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Calenda po punon per Wallace. Mbyllet…”

CdS – Calenda po punon per Wallace. Mbyllet…”
Andi Prifti

Pas humbjes se djeshme me Valencian, syte e zikalterve jane tek merkatoja. Per Corriere dello Sport, agjentet e Fifa, Calenda dhe Bertolucci do provojne te mbyllin sot detajet e fundit per huazimin e Wallace nga Chelsea. Ai eshte nje prioritet i Mazzarrit, i cili mund te kenaqet qe sot pasi te mbyllet marreveshja.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.