Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 1, 2020

Scroll to top

Top

664 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Dodo, Juan dhe Santon jane ne shitje: ja situata…

CdS – Dodo, Juan dhe Santon jane ne shitje: ja situata…
  • On 11/07/2016, 16:51

Ne shtepine e  Inter nuk po punohet vetem per blerje. Kete e di me mire drejtori sportiv Piero Ausilio i cili do provoje te sistemoje lojtaret qe nuk bejne pjese ne planet e Mancinit, per Dodo dhe Juan Jesus do provoje qe neser, Sampdoria kerkon Dodo ndersa Roma Juan. Per brazilianin akordi eshte shume afer me formulen e huazimit me te detyrim blerje. Mungon vetem akordi me lojtarin, diferenca mes paleve eshte 1 milion euro, tek Inter do kalojne 2 milion per huazimin dhe 8 per blerjen. Te reja priten dhe per Santon, agjenti se cilit po provon te mbylle marveshjen me Crystal Palace, qe duhet te kete kujdes edhe nga Middlesbrough, te cilet sapo jane ngjitur ne Premier.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.