Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,290 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Vidic: “Hernandez eshte i mire se ardhur. Koken tek EL.”

Vidic: “Hernandez eshte i mire se ardhur. Koken tek EL.”
Bujar Berishaj

Sajti i La Gazzetta dello Sport raporton deklaratat tjera te Nemanja Vidic nga SHBA, pas atyre ne faqen zyrtare te Interit. Keto jane fjalet e mbrojtesit serb:

Ndjesite jane te mira, kane qene dy jave me pune te madhe, shoh qe ka nje gjendje rritje dhe mirekuptimi me shoket. Pastaj ajo qe llogaritet jane pergjigjet ne fushe dhe ne kete sens miqesoret qe kemi perpara jane ideale.

Ish-shoku im Hernandez tek Inter? Me keto gjera merren dirigjentet, pastaj eshte e qarte qe Chicharito mund te ndjehet komod ne cdo klub dhe do e prisja me krahe hapur. Tani mendoj per kete grup, per te kaluar Play-offin, nuk eshte Champions League por ende eshte nje kompeticion europian i ekipeve me te mira.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.