Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | June 14, 2021

Scroll to top

Top

642 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Kaos Botta:”Agjenti sqaron per te ardhmen”

CdS – Kaos Botta:”Agjenti sqaron per te ardhmen”
Ardis
  • On 03/07/2013, 12:04

Po shperthen me te vertete nje kaos lidhur me emrin e Ruben Botta-s. Demtimi i tij i ka veshtiresuar planet dhe tashme eshte futur edhe ekipi i Tigres per ti komplikuar akoma me shume gjerat dhe per ta bere me te veshtire kalimin e tij ne zikalter. Sipas Corriere dello Sport, ka optimizem dhe agjenti i argjentinasit, Levington, e ka konfirmuar tashme marreveshjen e arritur me klubin e Morattit. Ngelet vetem per tu kompletuar dokumentacioni per te marre pashaporten italiane.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.