Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

444 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Kuzmanovic ka disa oferta. Largohet nese…”

CdS – Kuzmanovic ka disa oferta. Largohet nese…”
Xhorxh Gellci

Ai e ka hequr veten e tij nga merkatoja duke thene qe kjo qe vjen do te jete sezoni i pare i vertete me zikalterit. Po flasim per Zdravko Kuzmanovic, i ardhur tek Interi ne merkaton e janarit, i cili deshiron te jape kontributin e tij duke filluar nga fillimi i sezonit. Nuk e ndjen veten ne merkato, por sipas asaj qe shkruan Corriere dello Sport sot, per te ka disa oferta dhe interesime: pelqehet ne Angli, nga West Ham dhe Sunderland, dhe ne Spanje nga Sevilla. Shoqeria interista ka shpenzuar 1,2 milion per lojtarin dhe “nese do te vinte nje oferte qe do e bente te nxirrte fitim prej tij, lojtari do te shitej menjehere.” – shkruan Corriere. 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.