Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | July 6, 2020

Scroll to top

Top

1,569 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Mou largon Matan: ide e mirë për Interin?

CdS – Mou largon Matan: ide e mirë për Interin?
Rinor Sopaj

Kë do ta marrë Interi për ta plotësuar zbrazëtirën në krahun e djathtë të sulmit? Listës së gjatë të emrave të cilët janë lidhur me një kalim te Interi iu është bashkangjitur edhe një tjetër: Juan Manuel Mata. Edhe Corriere dello Sport shkruan për këtë ide: “Interi, për momentin, po punon në rrugën që dërgon tek Lucas Vazquez, për të cilin tashmë janë organizuar takime edhe me Real Madridin. Alternativat janë Cuadrado, por është ekstra-komunitar, dhe Lamela, të cilin Tottenham nuk do ta shes. Por ndoshta në këtë listë mund të hyjë edhe Mata, sepse Mourinho nuk e do tek Manchester United”. Ndoshta, pikë.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.