Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

683 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

CdS – Neser takimi me drejtorin sportiv te Rubinit. Ne pjate…

CdS – Neser takimi me drejtorin sportiv te Rubinit. Ne pjate…
Ardi Deda

Sipas Corriere dello Sport neser do te jete dita e takimit me drejtorin sportiv te Rubin Kazan, Andrey Gromov. Ne pjate jane emrat e Saphir Taider dhe Yann M’Vila. I pari me shume mundesi do te shkoje ne Rusi ne forme huazimi vetem nese Rubin nuk ben nje oferte per katonin e plote te futbollistit per te cilin Ausilio dhe drejtori sportiv i Bologna do te flasin sot. Per M’Vila Inter duket se synon te fitoje kohe duke shpresuar te mberrije te nje nder mesfushoret qe eshte nder vendet e para ne listen e Mazzarrit (Mario Suarez eshte opsioni me i pranuar, por Atletico nuk heq dore prej tij). M’Vila do te vinte ne forme huazimi me te drejte blerje (8-9 milione euro).

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags