Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

394 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Chivu: “Duhet te operohem perseri. Kam folur me Interin per te ardhmen dhe…”

Chivu: “Duhet te operohem perseri. Kam folur me Interin per te ardhmen dhe…”
Xhorxh Gellci

Cristian Chivu ka vendosur te flase vete. Mbrojtesi rumun e ka bere kete nepermjet nje komunikate zyrtare ne websitin e tij zyrtar:

Nje pershendetje per te gjithe tifozet e Interit qe me duan te miren. Dua t’ju komunikoj dy gjera. E para eshte qe duhet te bej nje tjeter nderhyrje kirurgjikale komplekse, prandaj do te jete e veshtire te parashikohet e ardhmja ime si futbollist. Por ajo qe me intereson ne kete moment eshte jeta ime si njeri i shendetshem dhe i qete. 

E dyta eshte qe kam takuar shoqerine, kemi folur per te ardhmen time, kemi gjetur nje zgjidhje dhe do ua bejme te ditur se shpejti.

Ju falenderoj per mirekuptimin,
Cristian Chivu

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags