Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

621 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Chivu: “Me mungon futbolli, do te doja te stervisja. Nuk mund te gjuaj, shpresoj qe…”

Chivu: “Me mungon futbolli, do te doja te stervisja. Nuk mund te gjuaj, shpresoj qe…”
Ardi Deda

Ish mbrojtesi zikalter Cristian Chivu, eshte kthhyer te flase serish per kushtet e tija fizike qe e kane detyruar te terhiqet nga bota e futbollit: “Me mungon topi, nuk e gjuaj me topin prej me shume se nje viti. Per momentin mundem vetem te luaj me femijet e mi ne shtepi por perdorim nje top te lehte, nje top te vertete nuk e prek prej shume kohesh dhe akoma nuk kam mare lejen nga mjeket.

Kam tentuar te luaj por me familjen time kemi vendosur te marim nje tjeter vendim. Po permiresohem dhe shpresoj qe se shpejti te kthehem te pakten te vrapoj. Per te ardhmen time nuk kam menduar akoma, nuk e mohoj qe kam enderr te behem trajner. Me mungon era e barit, edhe pse jam alergjik. Kam patur oferta te ndryshme por duhet te vendos akoma…”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags