Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 29, 2020

Scroll to top

Top

1,619 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cicchetti: “Inter, ne shenjester nje lojtar i Bayern Munich. I mundshem nese…”

Cicchetti: “Inter, ne shenjester nje lojtar i Bayern Munich. I mundshem nese…”
Bujar Berishaj

Duke folur tek mikrofonat e ilSussidiario.net, Gianfranco Cicchetti, agjent i njohur i FIFA-se, ka folur per nje levizje te mundshme qe Thohir do mund te bente nje levizje kyce ne merkato ne muajt e fundit te sesionit aktual:

“Jam i bindur qe presidenti i Interit mund te bej nje goditje te madhe per te ia dhuruar Mazzarrit. Kush do te jete? Inter ka ne shenjester Xherdan Shaqirin e Bayern Munich, qe eshte ne gjendje te luaj si trekuartist por edhe si sulmues anesore. Vleresimi i lojtarit shkon nga 18-20 mln. dhe paga e tij eshte 1 mln euro ne vit. Thohir eshte gati ta investoj kete shume, por eshte i nevojshem largimi i njerit mes Guarin dhe Alvarez per te siguruar thesarin per operacionin.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.