Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

887 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Alarmi Palacio, rrezikon debutimin ne Serine A

Corriere – Alarmi Palacio, rrezikon debutimin ne Serine A
Ardi Deda

Debutimi ne kampionat eshte ne rrezik per Rodrigo Palacio sipas Corriere dello Sport. Pasi eshte hequr ne momentin e fundit nga lista play-off ne Europa League duke pare qe nuk do mund te rekuperoje ne kohe as per ndeshjen e kthimit, sipas gazetes argjentinasi rrezikon te mungoje dhe ne ndeshjen e pare te sezonit te ri te Serise A. “Nder te tjera, nga sfida e dyte kunder Stjarnan (28 gusht ne San Siro) deri ne transferten ne shtepine e Torinos (31 gusht ne Olimpico) i ndajne vetem tre dite. Kjo edhe me shume sepse, pas javes se pare, Seria A do te ndalet per ti dhene hapesira kombetareve dhe kjo nenkupton se do te kete ne dispozicion dhe 15 dite te tjera per rekuperimin e plote te sulmuesit, i cili me pas mund te perfitoje nje kthim ne leter me te bute ne ndeshjen brenda ne shtepi kunder Sassuolo me 14 shtator”, lexohet ne gazete.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.