Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,383 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Barella ka refuzuar cdo oferte: deshiron vetem Interin! Tani duhet marreveshja ndermjet klubeve!

Corriere –  Barella ka refuzuar cdo oferte: deshiron vetem Interin! Tani duhet marreveshja ndermjet klubeve!
Inter Club Staff

Nicolò Barella i eshte premtuar Interit: deshiron vetem zikalterit, ka marreveshje me drejtuesit e Interit dhe prandaj i ka refuzuar te gjitha ofertat e ardhura ne drejtim te tij deri me sot. 

Kete gje e tregon sot Corriere dello Sport e cila shton: “Qe te konkretizohet ky transferim, duhet qe klubet te bien dakort mbi vleresimin e lojtarit. Giulini deshiron rreth 45-50 milione euro, shume me shume nga sa ka ndermend Interi te ofroje.”

“Eshte nje operacion ap te ardhme? Aspak. Te gjitha te dhenat e para te bejne te kuptosh se shume shpejt do te kete nje marreveshje te arritur dhe mbase pasi Barella te rikthehet nga Europiani U21. Natyrisht qe Interi nuk do e paguaje vetem me cash Barellen, por edhe me lojtare ne shkembim.”

Idete jane shume: Cagliarit mund ti interesoje Esposito, Bastoni dhe Eder, por zikalterit nuk kane ndermend te perserisin nje Zaniolo te dyte dhe duhen menduar mire modalitetet e shitjes.

Nderkohe nga Jiangsu Suning mund te vije Eder qe e ka rrogen shume te larte per te shkuar ne ishull. Gjithesesi ideja eshte se Barella do te jete shume shpejt shok reparti me mikun e tij Radja Nainggolan tek Interi.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.