Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,027 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Blitz i Ausilio-s ne Oporto, ja dhe objektivat.

Corriere – Blitz i Ausilio-s ne Oporto, ja dhe objektivat.
Ardis
  • On 08/10/2013, 11:16

Corriere dello Sport ka publikuar levizjen e drejtorit sportiv Ausilio ne Oporto, ku ka qene prezent ne ndeshjen midis Portos dhe Atletico Madrid. Ne interesin e drejtorit sportiv kane qene dy lojtaret e krahut, Insua dhe Alex Sandro. Objektivi eshte gjithmone ti mbajne ne monitorim ne te gjitha ndeshjet ku luajne lojtaret qe ka shprehur interes Interi, si psh ndeshjet e Genoas ne te cilen luan kroati Sime Vrsaljko.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.