Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,317 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Corriere – Ende shume lojtare qe duhet te largohen ne skuader. Nga JoJo tek Medel: ja situata!

Corriere – Ende shume lojtare qe duhet te largohen ne skuader. Nga JoJo tek Medel: ja situata!
Inter Club Staff

Eshte koha e merkatos ne hyrje, por ne skuader ka ende shume lojtare qe i duhet gjetur vendi.

Corriere dello Sport flet per kete ceshtje sot: “Klubi zikalter nuk leviz nga qendrimi i saj me Sevillan: Jovetic eshte ne merkato, por jo per me pak se 13 milione euro. Spanjollet kane dashur gjithmone nje ulje por nje ulje qe nuk ka ardhur kurre. Medel nderkohe po shijon nje “bonus” pushimesh, dhe nuk eshte nisur per ne Kine, e eshte ne shenjestren e Valencias. Kjo e fundit ka bere nje hap pas per Kondogbia kur ka mare vesh kerkesat e rroges se lojtarit: 3,5 milione euro. Nderkohe nuk kane ardhur oferta per kater lojtare zikalter qe pritet te largohen: Santon, Brozovic, Murillo dhe Ranocchia.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.