Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

5,171 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Interi e do Vidalin: gati 50 milionë. Keita, Leipzig do hënën. Vecino: Ranocchia në marrëveshje?

Interi e do Vidalin: gati 50 milionë. Keita, Leipzig do hënën. Vecino: Ranocchia në marrëveshje?
Rinor Sopaj

Interi vazhdon të kërkojë goditjen në mesfushë. Në orët e fundit, nënvizon Gazzetta dello Sport, duket se po merr formë ideja Vecino. Mesfushori i Fiorentinas ka një klauzolë prej 25 milionë eurove dhe për këtë Interi është i gatshëm të negociojë me klubin violë. Mendohet të ofrohen 15-18 milionë dhe kartoni i një lojtari (Ranocchia nuk e pranon transferimin te WBA). Po vijmë në fund të rrugës: Leipzig kërkon hënën për Keitan, Nainggolan vazhdon me Romën, ndërsa për Vidal mund të mos mjaftojnë 50 milionë euro. Në ndërkohë, është bllokuar Jose Relucio, i lindur më 1998, mesfushor qendror i Atletico Madrid.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.