Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,025 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, del ne pah emri surprize ne keto minuta: Gianfranco Zola. Ja detajet…

Inter, del ne pah emri surprize ne keto minuta: Gianfranco Zola. Ja detajet…
Inter Club Staff

Vazhdojne vleresimet ne shtepine Inter per zgjedhjen e teknikut te ri.

Drejtuesit zikalter po takojne ne keto momente Gianfranco Zola, i cili mund te jete zgjedhja surprize per pankinen e Interit. Suning eshte dakort me kandidaturen e tij dhe mendon se ka karakteristikat e duhura.

Por ne oren 16:00, drejtuesit do te takohen perseri me Marcelinon, i cili me sa duket nuk eshte larguar ende nga qyteti. Tranjeri do te kete kohe perseri ne dispozicion per te shpjeguar idete e tij dhe projektin e tij.

Mbetet ne gare edhe Pioli.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.