Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2021

Scroll to top

Top

289 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Cuchu ne IC: “Samuel, cfare rikthimi. ndjej keqardhje, por jam i qete per nje motiv”.

Cuchu ne IC: “Samuel, cfare rikthimi. ndjej keqardhje, por jam i qete per nje motiv”.
Ardis
  • On 30/10/2013, 0:50

I intervistuar nga Inter Channel, Esteban Cambiasso komenton barazimin kunder Atalantes: “Eshte nje rezultat jo shume i kenaqshem, sepse donim tre piket, por gjithsesi duke barazuar ne Bergamo ne nje sfide perhere te veshtire, me ben te ndjehem i qete sepse kemi ndjenjat e sakta dhe nuk gezohemi per barazimin perkundrazi, na vjen keq”. Nderkohe eshte kthyer Samuel“Ka bere nje performance te madhe, ta kesh ne fushe me vjen mire. Eshte kthyer sic ka bere gjithe keto vite. Ndjej keqardhje per piket qe leshuam sonte, me Cagliarin por edhe me Torinon”. Ne fund, Cambiasso komenton episodin arbitral persa i perket Samuel“Sinqerisht po gjuaja goditjen nga kendi, nuk e di se cfare ndodhi”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.