Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

3,103 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dalbet – Nice ben te veshtiren dhe nuk zbret poshte 15 milioneve. Interi ndryshon strategji?

Dalbet – Nice ben te veshtiren dhe nuk zbret poshte 15 milioneve. Interi ndryshon strategji?
Inter Club Staff

Duket sikur po behet me e komplikuar rruga qe te dergon tek Dalbert per Interin.

Nga Franca, behet me dije se Nice nuk jep sinjale per uljen e vleresimit te tyre per lojtarin e krahut te majte dhe kerkon gjithmone 15 milione euro, sepse e di qe pervec Interit ai kerkohet edhe nga disa klube te tjera. Ne dy jave tratativash, pavarsisht se zikalterit kane ‘ok’ e lojtarit, Interi nuk ka arritur te ule pretendimet e Nice qe per momentin ka vendosur te frenoje tratativen. Do te rikthehet ne mode emri i Samir te Udineses? Me shume mundesi jo, por mbetet nje plan B.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.