Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

933 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Lazio-Inter: Immobile luan ne ndeshje testuese dhe demtohet, Luis Alberto jashte. Parolo e Leiva…

Drejt Lazio-Inter: Immobile luan ne ndeshje testuese dhe demtohet, Luis Alberto jashte. Parolo e Leiva…
Bujar Berishaj

Kane mbetur vetem edhe 3 dite nga Lazio-Inter qe do te vendos se cila nga skuadrat do te kualifikohet ne Champions League.

Nderkohe sot Lazio ka luajtur nje ndeshje testuese me Lazio Primavera ku Simone Inzaghi ka bere Ciro Immobilen qe te luaj disa minuta.

I inkuadruar ne loje ne pjesen e dyte sulmuesi lazial ka marre nje goditje qe e ka detyruar te le ndeshjen.

Nuk behet fjale per dicka shume serioze dhe sulmuesi duhet te jete te pakten i grumbulluar per te dielen.

Shuhen cdo here e me shume nderkohe shpresat e Marco Parolo qe sot ishte ne pankine. Gjithcka ne rregull per Jordan Lukakun kurse ne kete miqesore te luajtur sot nuk ka qene i pranishem as Lucas Leiva.

Braziliani nuk ka stervitur asnjehere me skuadren gjate kesaj jave, kurse per Luis Alberton tashme eshte e pamundur qe te jete ne fushe per Lazio-Inter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.