Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

452 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Drejt Qarabag, ne stervitje mungon Kovacic dhe Dodo. Ndersa Vidic…

Drejt Qarabag, ne stervitje mungon Kovacic dhe Dodo. Ndersa Vidic…
Inter Club Staff

Interi eshte stervitur ne Pinetina sot ne prag te ndeshjes se neserme ndaj Qarabag, e vlefshme per raundin e dyte te Europa League.

Stervitja e sotshme eshte zhvilluar me dyer te hapura per shtypin ne minutat e para. Te paret qe dolen ne stervitje ishin Kuzmanovic, Juan dhe Andreolli, Medel beri disa ushtrime me Bernin, portierin e trete zikalter. Vidic dhe Khrin per momentin po sterviten vec grupit dhe me ta u stervit per disa caste edhe Hernanes. Klima eshte e mire, dhe kjo duket nga komunikimet ne grup. Ne grup sot munguan Kovacic, Dodo, Campagnaro dhe Jonathan te cilet kane disa probleme te vogla. E sigurte mungesa e tyre neser.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.