Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,421 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Zanetti nuk pelqehej nga Mazzarri ne Appiano. Tashme ai mund te kthehet aty sa here te doje! Bluza e tij…

Zanetti nuk pelqehej nga Mazzarri ne Appiano. Tashme ai mund te kthehet aty sa here te doje! Bluza e tij…
Inter Club Staff

Eshte rikthyer Roberto Mancini ne pankinen e Interit dhe eshte rikthyer edhe Javier Zanetti ne Pinetina.

Mediat Italiane nenvizojne sot se ish kapiteni zikalter “nuk pelqehej shume nga Walter Mazzarri prandaj nuk shkonte ne Pinetina shpesh, por tashme ai do te jete me i pranishem tek ekipi zikalter me ardhjen ne krye te Roberto Mancinit. Ai tashme mund te kete te tijin teresisht rolin operativ te cilin i ka dhene Erick Thohir. Zanetti do te shkoje ne Pinetina dy here ne jave dhe do te mundohet te ndikoje sa me shume per mire tek ekipi zikalter duke perdorur eksperiencen e tij”.

Bluza e Zanettit – tregon Tuttosport – vazhdon te mbetet ajo me e shitura edhe pse ai eshte terhequr nga futbolli i luajtur. Zanetti mbetet nje simbol i Interit sepse ka fituar gjithcka pasi vuajti sebashku me tifozet per vite me radhe pa trofe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.