Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,028 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Dirigjenca ne Appiano Gentile, besim te Mancini. Thohir deshiron…

Bujar Berishaj

Ne pasdite Interi do te stervitet para ndeshjes me Juventusin dhe Sport Mediaset raporton per situaten ne shtepine zikalter pas rezultateve ne muajt e pare te 2016:

“Thohir pret disa fitore radhazi, beson te vendi i trete. Ka besim edhe tek Roberto Mancini, ne Appiano Gentile jane te pranishem dirigjentet. Thohir ka besim te Mancini dhe skuadra por deshiron pergjigjje”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.