Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,132 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Napoli, perfundon takimi me perfaqesuesit e Icardit: zhvillimet e fundit

Napoli, perfundon takimi me perfaqesuesit e Icardit: zhvillimet e fundit
Bujar Berishaj

Ka pefunduar pak me pare nje takim i ri mes Napolit dhe perfaqesuesve te Mauro Icardi.

Nje takim qe ka zgjatur pothuajse tre ore ne Bologna, me Napolin qe ka formalizuar oferten prej 60 milione euro plus dy bonuse per t’ia prezentuar Interit. Oferta eshte shkruar dhe do t’i dorezohet klubit zikalter per te provuar nenshkrimin me argjentinasin.

Ndryshon oferta edhe per lojtarin, Napoli ka permiresuar oferten per argjentinasin prej 200-300 mije euro per te bindur Icrdin qe t’i bej presion Interit per shitjen.  Tani pritet te njihet pergjigjja e Interit, me zikalterit qe mund te mos levizin nga qendrimi i tyre per pashitshmerine absolute te lojtarit ose mund te mendojne per nje shitje eventuale para nje shifre qe vazhdon te rritet. Nderkohe Napoli nuk dorezohet dhe ben nje oferte te re.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.