Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 25, 2022

Scroll to top

Top

1,662 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Per Icardin dhimbje te forta ne kofshen e djathte. Ne zonen e intervistave…

Per Icardin dhimbje te forta ne kofshen e djathte. Ne zonen e intervistave…
Inter Club Staff

Nje dhimbje e forte ne kofshen e djathte. Kjo eshte ajo qe ka ndjere Icardi pas goditjes qe mori nga lojtari i Atalantes rreth minutes se 20. Mazzarri e zevendesoi menjehere, sepse ai po calonte ndjeshem.

Mauro Icardi doli nga fusha ne pjesen e pare dhe u zevendesua nga Osvaldo dhe arsyeja ishte shume e qarte. Kur ai u largua nga zona e intervistave, sebashku me tre femije qe po e shoqeronin calonte shume, sic tregon gazetari i FcInter1908,it ne Meazza. Ne ditet ne vazhdim sulmuesi i talentuar i Interit do te monitorohet nga mjeket e Interit, dhe pritet te mungoje te dielen ndaj Cagliarit ne oren 15:00, ndeshje e cila do te luhet ne Meazza perseri.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.