Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,154 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E FUNDIT NGA LECCE – “Inzaghi i habit te gjithe: nuk ka futur ne formacion nga minuta e pare…”

E FUNDIT NGA LECCE – “Inzaghi i habit te gjithe: nuk ka futur ne formacion nga minuta e pare…”
Inter Club Staff

Inter vetem pas pak do te debutoje ne Serie A kunder Lecces por me sa duket Simone Inzaghi ka vendosur te surprizoje menjehere.

Per kete gje ka shkruajtur pak minuta me pare FcInter1908.it, e cila tregon se ka nje surprize te madhe per ndeshjen e sotme.

“Me sa duket Inzaghi ka vendosur te mos hedhe nga minuta e pare Alessandro Bastonin por Federico Dimarcon”.

“Ky eshte vendimi me i fundit i tranjerit qe do te lere keshtu Bastonin qe ta nise ndeshjen nga pankina ne te paren e ketij sezoni”.

“Per sa i perket te tjereve me pas, te gjithe te konfirmuar dhe Gosens do te jete gjithashtu ne krahun e majte ashtu si ai deklaroi dje”.

“Brozovic eshte i rekuperuar dhe do te luaje ne qender te mesfushes bashke me Nicolo Barella dhe Hakan Calhanoglu”.

Nderkohe, formacioni i plote eshte si me poshte sipas asaj qe tregon FcInter1908.it: 

Handanovic

Skriniar, De Vrij, Dimarco

Darmian, Barella, Brozovic, Calhanoglu, Gosens

Lautaro, Lukaku

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.