Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,378 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

E papritur: Moratti heq dore nga posti si President Nderi. Bashke me te largohet edhe…

E papritur: Moratti heq dore nga posti si President Nderi. Bashke me te largohet edhe…
Inter Club Staff

Nje lajm sa i papritur po aq edhe i pabesueshem: Massimo Moratti duket se ka hequr dore nga pozicioni si President Nderi i Interi i ofruar nga Erick Thohir nentorin e shkuar.

Sebashku me Morattin kane dorzuar doreheqjen edhe keshilltari i administrates Angelomario Moratti, djali i Massimos, Rinaldo Ghelfi dhe Alberto Manzonetto. Nuk dihen ende shkaqet e ketyre doreheqjeve apo detaje te tjera. Priten te reja ne oret ne vazhdim.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.