Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 29, 2020

Scroll to top

Top

1,728 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Efekti Thohir: Torino-Inter do te transmetohet ne 5 kontinente!

Efekti Thohir: Torino-Inter do te transmetohet ne 5 kontinente!
Inter Club Staff

Mediat ne Itali flasin sot per sfiden Torino-Inter nga aspekti mediatik dhe nga mbulimi televiziv.

Sipas tyre, ne fakt, ne sfiden e Olimpikut te Torinos do te jene prezente plot 48 transmetues te akredituar dhe imazhet do te transmetohen drejtperdrejte ne pese kontinente: “Ata qe e kane rritur imazhin e kesaj ndeshjeje, nuk kane qene Alessio Cerci apo Rodrigo Palacio, por manjati Indonezian qe ka blere shumicen e aksioneve te Interit, Erick Thohir. Te themi sot se ku eshte pronari i ri i Interit nuk eshte e mundur, por pas disa vitesh nuk do te jete e veshtire te kujtojme nga nisi gjithcka: Pikerisht nga ndeshja e sotme. Thohir ne Olimpico nuk do te jete, Massimo Moratti po, e sigurte edhe prezenca e Cesare Prandellit.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags