Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

776 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Entuziazem Inter: Te abonuar mbi 30 mije tifoze. Ndersa te shtunen pritet…

Entuziazem Inter: Te abonuar mbi 30 mije tifoze. Ndersa te shtunen pritet…
Inter Club Staff

Mungojne edhe tre dite nga super ndeshja e Meazzes Inter-Juventus. Populli zikalter mezi po pret. Kura e Mazzarrit ka sjelle entuziazmin e munguar, dhe kete e provon edhe fakti qe ne fundin e javes se kaluar u kap shifra e 30 mije abonimeve ne San Siro. Dje numri ishte 30.059 tesera te shitura, dhe shume te tjere qe kane dashur te abonohen, duhet te presin deri pas ndeshjes me Juventusin, sepse vendet ishin zene nga ata qe kishin blere biletat. Shitja e abonimeve do te vazhdoje edhe pas ndeshjes me Juventusin.

Por nuk mbaron ketu. Per te shtunen pritet ne San Siro publiku i ngjarjeve te medha, dhe po shkohet drejt nje stadiumi plotesisht te shitur. Kane mbetur akoma edhe 2.000 bileta ne biletari, por zor se do te mbese ndonje deri te shtunen.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.