Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

554 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

ESPN – Inter shpreson per Nainggolan: lidhje e forte me Spallettin. Por ka nje problem!

ESPN – Inter shpreson per Nainggolan: lidhje e forte me Spallettin. Por ka nje problem!
Bujar Berishaj

Qendron e gjalle shpresa e Interit qe ka emrin Radja Nainggolan.

Kete raporton ESPN, qe raporton deshiren e Interit per te siguruar sherbimet e belgut pas rikthimit ne Champions League.

“Belgu ka nje lidhje te forte me Luciano Spallettin dhe zerat per nje bashkim te tyre, tani tek Interi, nuk jane nje befasi”, lexohet.

Por duke konsideruar ofertat e pasura qe ka refuzuar ne te kaluaren dhe besnikerine qe ka ndaj Romes, do te ishte veshtire qe te shihet me nje fanelle te nje ekipi tjeter ne Serie A.

Nuk jane as per t’u nenvleresuar problemet qe klubi zikalter ka me Fair Play Financiar shkruan ESPN qe ne fund jep edhe nje perqindje te realizimit te marreveshjes qe nuk do t’i gezoj tifozet zikalter.

Vetem 10% eshte perqindja sipas te ciles ESPN e sheh Nainggolan te Interi per momentin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.