Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,378 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Foto nga Sky – Inter, cfare ben keshtu? Ne 10 ndeshjet e fundit…

Foto nga Sky – Inter, cfare ben keshtu? Ne 10 ndeshjet e fundit…
Inter Club Staff

Tamam nje total pikesh per nje ekip provincial. Interi, ne 10 ndeshjet e fundit ka koleksionuar mizerjen prej 8 pikesh. Vetem nje fitore, ajo ne Derby, dhe me pas vetem 5 barazime: Bologna, Sampdora, Parma, Chievo dhe Catania. Ndersa te tjerat humbje: Napoli, Lazio, Genoa dhe Juventus. Golat? 9 te shenuar dhe plot 16 te pesuar! Vetem keshtu nuk mund te vazhdohet…

10 ndeshjet e fundit. Foto nga Sky

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.