Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,599 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Sa shume shenojne sulmuesat ne drejtimin e Mazzarrit!

FOTO – Sa shume shenojne sulmuesat ne drejtimin e Mazzarrit!
Inter Club Staff

Walter Mazzarri eshte nje dore autentike nga qielli per sulmuesit qe drejtohet nga tekniku livornez. Nga Protti tek Lucarelli, nga Pazzini tek Cavani, te gjithe sulmuesit kane numra te cmendur ne drejtim te teknikut aktual te Interit.

Walter ka arritur ti ktheje ata ne nje makine golash gjate kohes qe i ka pasur nen urdhera. I fundit eshte Cavani, qe erdhi si nje talent premtues nga Palermo dhe sot eshte nje nga lojtaret me te mire ne bote.

Pak me poshte keni edhe foton nga Corriere dello Sport qe tregon shifrat e lojtareve te drejtuar nga Mazzarri.

Corriere Mazzarri

‘Bomberat’ ne drejtimin e Mazzarrit ne Serie A.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.