Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

168 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

GdS – Dyshime per Campagnaro: Ranocchia titullar?

GdS – Dyshime per Campagnaro: Ranocchia titullar?
Andi Prifti

Ka nje dyshim per pjesemarrjen e Hugo Campagnaro ne ndeshjen e neserme kunder Parma. Sipas La Gazzetta dello Sport, ne fakt, argjentinasi na rrezik te skualifikohet per kartona dhe Mazzarri mund te zgjedhe qe mos ta fuse ne loje dhe te kurseje rrezikun qe ai te mos luaje kunder Napolit. Keshtu, do vend te tij do futej Ranocchia si titullar, me Rolando dhe Juan Jesus. Edhe dje ne stervitje eshte provuar kjo skeme me keta tre mbrojtesa.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.