Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

947 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Foto Sky – Inter, me e veshtira nuk ka ardhur akoma. Kalendari thote se…

Foto Sky – Inter, me e veshtira nuk ka ardhur akoma. Kalendari thote se…
Inter Club Staff

Dukej si e fituar ndeshja me Livornon dje por mbaroi ne barazim: “U shperqendruam shume, sikur po luanim nje ndeshje ne PlayStation e jo per Serie A”, keshtu u shpreh dje Mazzarri ne fundin e ndeshjes. Dhe tani kalendari flet qarte, do te vije nje moment me i komplikuar per Interin. Tek Sky, kane bere nje foto me kalendarin e Interi dhe secilit kundershtar te zikalterve i kane vene nga 1 deri ne 5 yje nga veshtiresia e ndeshjes. “Interi duhet te beje me kujdes nga skuadrat qe vijne nga pas, sepse po te shikosh tre ndeshjet e fundit ku jane mare vetem dy pike jane luajtur pikerisht me keto ekipe”, shpjegon Matteo Barzaghi, i derguari i Sky ne Pinetina. Edhe treshja e Majit me Napolin, Milanin dhe Lazion nuk do te jene tre ndeshje dhe aq te lehta.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.