Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

Kalendari

Spalletti: “Sassuolo? Duhet te fitojme qe t’i bejme nje nder presidentit te tyre sepse…”

26/07/2018, 20:58 |

Shorti per kalendarin e Serie A tashme eshte hedhur dhe Interi ka mesuar kundershtaret neper javet e ndryshme, me Sassuolon qe do te jete kundershtari i pare.

Dhe pas shortit InterTV i ka kerkuar nje mendim trajnerit zikalter Luciano Spalletti … Read More

Inter, ja kalendari per 2018/19: nje fillim i lehte ne leter por cfare fundi i nxehte! (FOTO)

26/07/2018, 20:40 |

Sot eshte hedhur shorti per kalendarin e sezonit 2018/19 ne Serie A.

Dhe per Interin e Luciano Spallettit eshte nje fillim kampionati i lehte, te pakten ne leter, por nje fund qe do i shoh zikalterit te impenjuar ne disa … Read More

Gazzetta – Ja rrugetimi i Interit, Romes, Lazios dhe Milanit deri ne fund te sezonit! Kalendari i zikalterve…

05/04/2018, 17:11 |

Gazzetta dello Sport i ka kushtuar nje artikull sot rrugetimit te skuadrave qe jane ne lufte per nje vend ne Champions.

Duke hequr Juventusin dhe Napolin qe ndodhen me lart ne klasifikim, jane kater skuadrat ne gare per nje … Read More

ZYRTARE – Ja kalendari i Interit nga java 30 deri ne 33: datat dhe oraret perkatese

27/02/2018, 23:02 |

MILANO – Federata Italiane e futbollit ka komunikuar sot datat dhe oraret e ndeshjeve te kampionatit 2017-2018 nga java 30 deri ne javen e 33.

Ky eshte kalendari i plote i ndeshjeve te Interit:

JAVA 30^ INTER vs HELLAS VERONA – Sabato 31 marzo … Read More

ZYRTARE – Juventus-Inter luhet me 6 Janar ne oren 21:00! Ja kalendari deri deri me 8 shkurt…

12/12/2014, 23:01 |

Federata Italiane ka vendosur oraret e ndeshjeve te Serie A nga java e 17 e vajtjes deri tek java e 3 e kthimit. Ja detajet e ndeshjeve te Interit.

Java 17^ E marte, 6 Janar 2015 … Read More

Europa League, ja kalendari i Interit: Interi do e nise ne Ukraine dhe do e mbylle ne…

30/08/2014, 14:02 |

Dje u hodh shorti i EuropaLeague ne Zvicer dhe tashme te gjithe i njohim kundershtaret zikalter te cilet do te jene Dnipro nga Ukraina, Saint-Etienne nga Franca dhe Qarabak nga Azerbaxhani.

Por sot Gazzetta dello Sport … Read More

Mazzarri: “Debutimi ne Torino i veshtire. Me Milanin dhe Juven…”

28/07/2014, 22:22 |

Ka perfunduar shorti i kalendarit te ri te Serie A TIM 2014/15 dhe Walter Mazzarri nga Washington, leshon disa komente per inter.it. Fillon nga fillimi, debutimi kunder Torinos:

“Eshte nje nga fushat me te veshtira ne … Read More

Foto Sky – Inter, me e veshtira nuk ka ardhur akoma. Kalendari thote se…

01/04/2014, 14:54 |

Dukej si e fituar ndeshja me Livornon dje por mbaroi ne barazim: “U shperqendruam shume, sikur po luanim nje ndeshje ne PlayStation e jo per Serie A”, keshtu u shpreh dje Mazzarri ne fundin e ndeshjes. Dhe tani … Read More